Відповідно до Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 23 березня 2005 р. № 178 (далі — Примірне положення):
- керівник навчального закладу має щороку звітувати про свою діяльність на загальних зборах (конференціях) педагогічного колективу, батьківського комітету, ради, піклувальної ради та громадськості;
- звітування керівників здійснюється з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальних закладах, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації.
Звітування керівника закладу освіти перед педагогічним колективом, радою, піклувальною радою та громадськістю за 2019/2020 навчальний рік.
Звітування керівника закладу освіти перед педагогічним колективом, радою, піклувальною радою та громадськістю за 2020/2021 навчальний рік.
Кiлькiсть переглядiв: 599