Переможці ІІІ (обласного етапу) Всеукраїнських учнівських олімпіад
1. Мартиненко Юлія - 9 клас, ІІІ місце з англіської мови
2. Піддубна Лілія - 11 клас, ІІІ місце, англійська мова
3. Жгульов Костянтин - 9 клас, І місце, біологія
4. Жгульов Костянтин - 9 клас, І місце, хімія
5. Михневич Тетяна - 9 клас, І місце, російська мова та література
6. Михневич Тетяна - 9 клас, ІІІ місце, географія
7. Яїцька Даря - 9 клас, ІІ місце, українська мова та література
8. Андрійченко Марія - 9 клас, ІІІ місце, німецька мова
9. Павлусенко Владислав - 9 клас, ІІІ місце, історія
Грамоти переможців
Участь у Міжнародному екологічному семінарі, організованому Британською радою
XXXVІІI обласна геолого-географічна олімпіада, яку проводила Харківська обласна станція юних туристів Харківська обласна геологічна комісія
Вітаємо переможців:
1. Тішаков Гліб, 10 клас
2. Сінг Сенді, 10 клас
3. Балаклицька Вероніка, 7 клас
4. Лебедєв Данило, 5 клас
5. Лисенко Микита, 6 клас
6. Ткаченко Яна, 9 клас
7. Почепцова Ельвіра, 9 клас
8.Пучкіна Єлизавета, 9 клас
9. Калашнік Ірина, 8 клас
10.Пчельников Євген, 5 клас
і
Перемога в Каразинському колоквіумі 5-6 квітня 2013, фотозвіт
1. Лисенко Софія - 1 місце, географія
2. Титаренко Вікторія - 1 місце, соціологія
3. Аксьонова Дар'я - 2 місце, інформаційні технології в математиці
Перемога в ХІ міській олімпіаді випускників шкіл І ступеня 06.04.2013
Наказ Департаменту освіти Харківської міської ради
1. Хряков Іван - 3 місце, математика
2. Фарафонов Євген - 3 місце, "Я і Україна"
Наші переможці
Перемога у Всеукраїнському конкурсу Альбус з англійської мови, організованому Інститутом Розвитку Шкільної Освіти
1. Фролова Яна - 7 клас
2. Балаклицька Вероніка - 7 клас
Переможець 4 етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови
Михневич Тетяна (9 клас) - 2 місце
Переможці І етапу (районного) олімпіади "Путівка в науку" для учнів 4-х класів
1. Хряков Іван - 1 місце, математика
2. Фарафонов Євген - 2 місце, "Я і Україна"
3. Остапюк Никита - 3 місце, математика
4. Заворіна Марія - 3 місце, українська мова
Переможці обласного конкурсу знавців російської словесності
2013-03-22
22 березня в Харківському національному університеті ім.В.Н.Каразіна відбулося нагородження переможців у конкурс знавців російської словесності.
Вітаємо переможців!
1. Андонієва Анастасія 8 клас
2. Головінова Анна 11 клас
3. Михневич Тетяна 9 клас
Переможці ІІ (обласного) етапу Малої академії наук
1. Головінова Анна - з мовознавства, російська мова, 2 місце
2. Сорока Діана - з літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства - 3 місце
3. Романовська Ксенія - з біології, 1 місце
Грамоти переможців
Переможці І (районного) етапу Малої академії наук
1. Головінова Анна (11 клас) - 1 місце, російська мова та література
2 Партола Анастасія (9 клас) - 3 місце, географія
3. Штонда Тетяна (9 клас) - 3 місце, географія
4 Торпан Єлизавета (9 клас) - 2місце, географія
5. Сисенко Ірина (10 клас) - 2 місце, географія
6. Гетьман Зоя (8 клас) - 3 місце, математика
7. Ушаков Владислав (9 клас) - 2 місце, математика
8. Вилегжанін Станіслав (9 клас) - 3 місце, математика
9. Лісіч Дар"я (10 клас) - 2 місце, психологія
10. Романовська Ксенія (11 клас) - 1 місце, біологія
11. Павлусенко Владислав - 2 місце, хімія
12. Шемяков Вадим - 2 місце, хімія
13. Сорока Діана - 1 місце, мистецтвознавство
Переможці 13 міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика
1. Яїцька Дар"я (9 клас) - 1 місце
2. Кануннікова Сніжана (5 клас) - 2 місце
Переможці Всеукраїнського конкурсу з української мови Мультитест 2012
1. Безкоровайна Софія - 5-А клас
2. Бєлоконєва Марія - 5-А клас
3. Лєбєдєв Дмитро - 5-А клас
4. Тороповський Сергій - 5-Б клас
5. Кіслов Дмитро - 5-Б клас
6. Кануннікова Сніжана - 5-Б клас
7. Михневич Дмитро - 5-Б клас
8. Панкратова Юлія - 6-А клас
9. Панкова Катерина - 6-А клас
10. Яїцька Дар"я - 9-В клас
Учасник Всеукраїнського конкурсу Інтел-Еко 2013
1. Шемяков Вадим (9 клас) номінації біохімія
Переможці Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів в номінації: екологія. Вода в нашому житті.
1. Ткаленко Марина (8 клас)
2. Шемяков Вадим (9 клас)
Гетьман Зоя (8 клас)
Переможці обласної Спартакіади з шахів (листопад 2012)
1. Лупан Микита (6 клас)
2. Морозов Гліб (7 клас)
Переможець 5 міського конкурсу знавців російської мови для учнів 8-11 класів
1. Кравченко Анастасія (8 клас)
Переможці Всеукраїнської предметної олімпіади з математики Олімпус Осіння сесія
1. Захарова Анна - 5 клас
2. Калаш Олексій - 6 клас
3.Воронко Анастасія - 8 клас
4. Андонієва Анастасія - 8 клас
5. Лупан Микита - 6 клас
6. Шемаєв Денис - 5 клас
Переможці І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, які посіли І місце
Предмет | П.І.Б. учня | клас | П.І.Б. вчителя | ||
Українська мова та література | Кануннікова Сніжана | 5-Б | Тарасенко В.С. | ||
Авілова Юлія | 6-В | Разіна О.В. | |||
Українська мова та література | Манук'ян Анаід | 7-А | Тищенко Н.П. | ||
Ткаленко Марина | 8-А | Разіна О.В. | |||
Яїцька Дар'я | 9-В | Семененко Л.С. | |||
Підлісний Сергій | 10-Б | Сорока О.Л. | |||
Романовська Ксенія | 11-Б | Тищенко Н.П. | |||
Російська мова та література | Кануннікова Сніжана | 5-Б | Лисенко Л.П. | ||
Чуєва Ірина | 6-В | Деміденко Л.М. | |||
Глубока Анастасія | 7-Б | Кругова О.М. | |||
Андонієва Анастасія | 8-Б | Кругова О.М. | |||
Михневич Тетяна | 9-В | Семененко Л.С. | |||
Сімочкіна Даріна | 10-А | Деміденко Л.М. | |||
Піддубна Лілія | 11-А | Деміденко Л.М. | |||
Англійська мова | Дзюба Ксенія | 8-А | Алексєєва С.О. | ||
Роде Діана | 9-В | Алексєєва С.О. | |||
Мартиненко Юлія | 9-В | Бабічева Н.О. | |||
Піддубна Лілія | 11-А | Алексєєва С.О. | |||
Історія | Мєдвєдєва Юлія | 5-А | Ціп О.В. | ||
Крехно Наталія | 6-А | Бельська А.С. | |||
Бережненко Дмитро | 6-В | Бельська А.С. | |||
Андреєв Дмитро | 7-А | Ціп О.В. | |||
Горбунова Аліна | 8-Б | Бельська А.С. | |||
Котько Катерина | 8-А | Бельська А.С. | |||
Павлусенко Владислав | 9-В | Ткаленко О.Ю. | |||
Жгульов Костянтин | 10-Б | Бельська А.С. | |||
Слінько Катерина | 11-Б | Ткаленко О.Ю. | |||
Правознавство | Павлусенко Владислав | 9-В | Ткаленко О.Ю. | ||
Яїцька Дар'я | 9-В | Ткаленко О.Ю. | |||
Підлісний Сергій | 10-Б | Бельська А.С. | |||
Слінько Катерина | 11-Б | Ткаленко О.Ю. | |||
Романовська Ксенія | 11-Б | Ткаленко О.Ю. | |||
Математика | Шемаєв Денис | 5-Б | Короговник Б.А. | ||
Чуєва Ірина | 6-В | Горбань О.В. | |||
Андреєв Дмитро | 7-А | Калаш О.В. | |||
Котько Катерина | 8-А | Калаш О.В. | |||
Ушаков Владислав | 9-В | Шевченко О.О. | |||
Жгульов Костянтин | 10-Б | Горбань О.В. | |||
Озерян Микита | 11-Б | Шевченко О.О. | |||
Географія | Котько Катерина | 8-А | Реброва І.М. | ||
Михневич Тетяна | 9-В | Реброва І.М. | |||
Підлісний Сергій | 10-Б | Стебновська Н.І. | |||
Романовська Ксенія | 11-Б | Скрєбцова О.В. | |||
Біологія | Фалько Денис | 8-А | Бруй О.П. | ||
Михневич Тетяна | 9-В | Бруй О.П. | |||
Жгульов Костянтин | 10-Б | Бруй О.П. | |||
Романовська Ксенія | 11-Б | Бруй О.П. | |||
Хімія | Романовська Ксенія | 11-Б | Лукаш Т.Г. | ||
Жгульов Костянтин | 10-Б | Лукаш Т.Г. | |||
Яїцька Дар'я | 9-В | Бабак О.В. | |||
Гетьман Зоя | 8-А | Лукаш Т.Г. | |||
Трудове навчання | Сова Карина | 9-В | Поросенкова Т.В. | ||
Яковлєв Родіон | 9-Б | Немич П.М. | |||
Діланян Андранік | 8-Б | Немич П.М. | |||
Курільченко Максим | 8-А | Немич П.М. |
Переможці І етапу Всеукраїнських олімпіад , | |||
Предмет | П.І.Б. учня | клас | П.І.Б. вчителя |
Українська мова та література | Мєдвєдєва Юлія | 5-А | Тарасенко В.С. |
Добровольський Владислав | 6-Б | Сіренко З.В | |
Балаклицька Вероніка | 7-Б | Печериця К.П. | |
Андонієва Анастасія | 8-Б | Разіна О.В. | |
Партола Анастасія | 9-В | Семененко Л.С. | |
Торпан Єлизавета | 10-Б | Сорока О.Л. | |
Д'якова Анастасія | 11-А | Тищенко Н.П. | |
Російська мова та література | Михневич Дмитро | 5-Б | Лисенко Л.П. |
Копач Ксенія | 6-Г | Лисенко Л.П. | |
Бережненко Дмитро | 6-В | Деміденко Л.М. | |
Маркін Олександр | 7-Б | Кругова О.М. | |
Кравченко Анастасія | 8-Б | Кругова О.М. | |
Яїцька Дар'я | 9-В | Семененко Л.С. | |
Сінгх Сенді | 10-А | Деміденко Л.М. | |
Головінова Анна | 11-Б | Деміденко Л.М. | |
Англійська мова | Кравченко Анастасія | 8-Б | Алексєєва С.О. |
Штонда Тетяна | 9-В | Алексєєва С.О. | |
Борозняк Даніела | 10-А | Наливайко Н.В. | |
Ковилін Михайло | 11-А | Алексєєва С.О. | |
Історія | Пчельников Євгеній | 5-Б | Ціп О.В. |
Тімоніна Катерина | 6-А | Бельська А.С. | |
Чуєва Ірина | 6-В | Бельська А.С. | |
Морозов Гліб | 7-Б | Ткаленко О.Ю. | |
Кравченко Анастасія | 8-Б | Бельська А.С. | |
Ткаленко Марина | 8-А | Бельська А.С. | |
Гетьман Зоя | 8-А | Бельська А.С. | |
Шемяков Вадим | 9-В | Ткаленко О.Ю. | |
Вилегжанін Станіслав | 10-Б | Бельська А.С. | |
Титаренко Вікторія | 11-А | Ткаленко О.Ю. | |
Правознавство | Шемяков Вадим | 9-В | Ткаленко О.Ю. |
Шагіян Роман | 10-А | Бельська А.С. | |
Ковилін Михайло | 11-А | Ткаленко О.Ю. | |
Математика | Єльчанинова Анастасія | 5-А | Горбань О.В. |
Михневич Дмитро | 5-Б | Короговник Б.А. | |
Бережненко Дмитро | 6-В | Горбань О.В. | |
Панкова Катерина | 6-А | Захарова Н.О. | |
Самсон Петро | 7-А | Калаш О.В. | |
Горбунова Аліна | 8-Б | Калаш О.В. | |
Сіладі Єлізавета | 9-А | Захарова Н.О. | |
Торпан Єлизавета | 10-Б | Горбань О.В. | |
Вискірка Марина | 11-Б | Шевченко О.О. | |
Географія | Курбанова Ельвіра | 8-Б | Скрєбцова О.В. |
Ткаченко Яна | 9-А | Реброва І.М. | |
Жгульов Костянтин | 10-Б | Стебновська Н.І. | |
Аксьонова Дар'я | 11-Б | Скрєбцова О.В. | |
Біологія | Гетьман Зоя | 8-А | Бруй О.П. |
Котько Катерина | 8-А | Бруй О.П. | |
Яїцька Дар'я | 9-В | Бруй О.П. | |
Торпан Єлізавета | 10-Б | Бруй О.П. | |
Каук Павло | 11-Б | Бруй О.П. | |
Хімія | Солоділова Кристина | 11-Б | Лукаш Т.Г. |
Каташ Роман | 10-Б | Лукаш Т.Г. | |
Партола Анастасія | 9-В | Бабак О.В. | |
Фалько Денис | 8-А | Лукаш Т.Г. | |
Трудове навчання | Почепцова Єльвіра | 9-А | Поросенкова Т.В. |
Трудове навчання | Смілянський Олександр | 9-Б | Немич П.М. |
Переможці І етапу Всеукраїнських | |||
Предмет | П.І.Б. учня | клас | П.І.Б. вчителя |
Українська мова та література | Бондаренко Катерина | 5-А | Тарасенко В.С. |
Євсюкова Дарина | 6-В | Разіна О.В. | |
Фролова Яна | 7-Б | Печериця К.П. | |
Дзюба Ксенія | 8-А | Разіна О.В. | |
Михневич Тетяна | 9-В | Семененко Л.С. | |
Миронова Аліна | 10-А | Сорока О.Л. | |
Слинько Катерина | 11-Б | Тищенко Н.П. | |
Російська мова та література | Валько Юлія | 5-В | Лисенко Л.П. |
Юрчик Тетяна | 6-В | Деміденко Л.М. | |
Соломаха Ольга | 7-Б | Кругова О.М. | |
Ткаленко Марина | 8-А | Кругова О.М. | |
Шемяков Вадим | 9-В | Семененко Л.С. | |
Партола Анастасія | 9-В | Семененко Л.С. | |
Франко Єлизавета | 10-А | Деміденко Л.М. | |
Слинько Катерина | 11-Б | Деміденко Л.М. | |
Англійська мова | Балаклицька Вероніка | 7-Б | Алексєєва С.О. |
Почепцова Ельвіра | 9-В | Бабічева Н.О. | |
Торпан Єлизавета | 10-Б | Сівокоз І.О. | |
Борисенко Катерина | 11-А | Алексєєва С.О. | |
Історія | Михневич Дмитро | 5-Б | Ціп О.В. |
Цурко Дея | 6-А | Бельська А.С. | |
Владимиров Іван | 6-В | Бельська А.С. | |
Лупан Микита | 6-Г | Бельська А.С. | |
Лисенко Микита | 6-Б | Бельська А.С. | |
Кравець Артем | 7-А | Ціп О.В. | |
Андонієва Анастасія | 8-Б | Бельська А.С. | |
Черниш Марія | 8-А | Бельська А.С. | |
Багмет Карина | 9-В | Ткаленко О.Ю. | |
Торпан Єлизавета | 10-Б | Бельська А.С. | |
Комлик Анастасія | 11-Б | Ткаленко О.Ю. | |
Правознавство | Багмет Карина | 9-В | Ткаленко О.Ю. |
Баскаков Олег | 10-А | Бельська А.С. | |
Математика | Тороповський Сергій | 5-Б | Короговник Б.А. |
Слєпцов Дмитро | 6-А | Захарова Н.О. | |
Матирин Вадим | 7-Б | Бондарович Г.П. | |
Тагієв Бахтіяр | 8-Б | Калаш О.В. | |
Почепцова Ельвіра | 9-В | Шевченко О.О. | |
Гамідова Каріна | 10-Б | Горбань О.В. | |
Завгородній Роман | 11-Б | Шевченко О.О. | |
Географія | Гетьман Зоя | 8-А | Реброва І.М. |
Ткаленко Марина | 8-А | Реброва І.М. | |
Сова Карина | 9-В | Реброва І.М. | |
Бачинський Олексій | 10-Б | Стебновська Н.І. | |
Солоділова Кристина | 11-Б | Скрєбцова О.В. | |
Біологія | Черниш Марія | 8-А | Бруй О.П. |
Безкоровайна Ольга | 9-В | Бруй О.П. | |
Партола Анастасія | 9-В | Бруй О.П. | |
Роде Діана | 9-В | Бруй О.П. | |
Сова Карина | 9-В | Бруй О.П. | |
Каташ Роман | 10-Б | Бруй О.П. | |
Сисенко Ірина | 10-Б | Бруй О.П. | |
Комлик Анастасія | 11-Б | Бруй О.П. | |
Хімія | Каук Павло | 11-Б | Лукаш Т.Г. |
Ларіна Ірина | 10-Б | Лукаш Т.Г. | |
Чорний Євгеній | 10-Б | Лукаш Т.Г. | |
Павлусенко Владислав | 9-В | Бабак О.В. | |
Котько Катерина | 8-А | Лукаш Т.Г. | |
Трудове навчання | Дзюба Ксенія | 8-А | Поросенкова Т.В. |
Клюшник Данило | 9-Б | Немич П.М. | |
Мінєєв Дмитро | 9-Б | Немич П.М. | |
Утемісов Іл'яс | 8-А | Немич П.М. |
Переможці конкурсу "Наукові старти" з математики та фізики, яке відбулося 09 вересня 2012 року
1. Босенко Антон (5 клас) - математика, 3 місце
2. Шемаєв Денис (5 клас) - математика, 3 місце,
3. Корнюш Андрій (7 клас), математика, 2 місце
4. Андрєєв Дмитро (7клас), математика, 3 місце
5. Котько Катерина (8 клас), математика, 3 місце
6. Будько Владислава (7 клас), фізика, високий результат