/Files/images/cf1a0948ba6eb183e600573c53ca496c.jpg

Дистанційна освіта– це нова форма освіти для учнів і викладачів України, головним завданням якої є розвиток творчих та інтелектуальних здібностей людини за допомогою відкритого і вільного використання всіх освітніх ресурсів і програм, у тому числі, доступних в Інтернеті. Інтернет як світова інформаційна мережа є одним із засобів ДН, тому що її дані допоможуть учням (і викладачам) створити повну інформаційну картину з питань, що їх цікавлять.

Головною перевагою дистанційної освіти є її екстериторіальність (тобто немає прив’язки до певної території). Крім того, дистанційне навчання (ДН) пропонує оновлені знання, останні теорії, що забезпечують світові інформаційні ресурси.

Інтернет ресурси дистанційного навчання:

Система дистанційного навчання "Доступна освіта"

Сайт дистанційного навчання ХНЕУ для школярів

Український інститут інформаційних технологій в освіті Національний Технічний Університет "КПІ"

Интернет-Университет Информационных Технологий

University of the People

План заходів щодо розвитку дистанційного навчання у освітньому процесі у 2017/2018 навчальному році

1. Нарада з питань створення дистанційних курсів за предметами (Вересень 2017)

2. Консультації для вчителів (За потреби)

3. Налагодження чат-спілкування з учнями, які перебувають на домашньому навчанні (Вересень-жовтень 2017)

4. Активне впровадження відеоконференції в системі навчально-виховної роботи (Протягом року)

5. Консультація для учнів щодо організації дистанційного навчання (Протягом року).

6. Використання можливостей сайту гімназії для підготовки учнів до науково-дослідницьких робіт МАН, предметних олімпіад та конкурсів.

/Files/images/ce617e7f08a1239ae13c1dc00961e2b5.jpg