Інтернет ресурси дистанційного навчання:

Система дистанційного навчання "Доступна освіта"

Сайт дистанційного навчання ХНЕУ для школярів

Добірка онлайн-інструментів для дистанційного навчання

Всеукраїнська школа онлайн - державна цифрова платформа для дистанційного навчаня, з відеоуроками для 5-11 класів, тестами, матеріалами для самопідготовки та методичної підтримки вчителів.

Підготовка до ЗНО з усіх шкільних предметів — мови, історії, математики, фізики, хімії та інших:

1.Курси від Prometheus

Тут ви зможете знайти повний доступ до курсів для підготовки до ЗНО з української мови та літератури, історії України, математики та англійської мови.

Що доступно:

• 1000 завдань
  • 100 відкритих відеолекцій
  • безліч конспектів
  • додатковий матеріал

2.EdEra

На сайті можна проходити тести, користуватися підказками та бачити авторське рішення завдань.

Також на сайті є онлайн курси:

• Біологія. На вас чекають живі приклади, зрозумілі візуалізації, конспекти до кожної теми та тестові запитання, побудовані на реальних завданнях ЗНО.
  • Лайфхаки з української мови. Курс допоможе опанувати базові теоретичні знання з української мови, виробити навички успішної мовленнєвої комунікації та підготуватися до складання ЗНО. Курс складається із 16 тем, тестових та відкритих завдань, допоміжних матеріалів та супроводжуючого інтерактивного конспекту
  • Лайфхаки з української літератури. Курс складається з 15 тижнів та розрахований на 5 тижнів.
  • Математика. Просто. Як не запізнитися на ЗНО? Як прогресії пов’язані з розмноженням хом’ячків? А як завдяки книжкам із циклу «Гра Престолів» розібратись у теорії ймовірності? Просто та зрозуміло про числа та вирази, рівняння та нерівності, основи тригонометрії і планіметрії та усе необхідне для підготовки до ЗНО – у цьому онлайн-курсі.
  • Історія України в історіях. Курс складається з 6 модулів: Лайфхаки, відео, подкасти, тексти та тести.

3.ЗНО- онлайн

Сайт для проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua.На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2021 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання2009-2021 років.

4.iLearn

Готуйся до ЗНО та отримуй вчибакси – створюй свого супергероя – змагайся з друзями та отримуй подарунки.

5. Український YouTube канал ZNOUA

Корисний канал при підготовці до ЗНО: відеоуроки, лекції, анонси освітніх подій

Підписуйся на канал про ЗНО від компанії ZNOUA та дізнавайся:

• як скласти ЗНО на 200 балів
  • що робити для ефективної підготовки до ЗНО
  • як обрати вуз, що підійде саме тобі
  • як стати успішним в школі та університеті