Вимоги до учасників дистанційного навчання, визначені чинним законодавством України

1. Учителі фіксують у журналі присутність учнів під час проведення онлайн-уроків.

2. Не менше 50% навчального часу проходитьв онлайн-режимі.

3. Прохання до батьків: своєчасно попереджати класного керівника щодо відсутності учня на онлайн-уроці.

4. Розклад уроків відповідно до складеного (слідкуйте за інформацією від класних керівників).

5. Класні керівники у групах класу надають інформацію щодо форм проведення уроків під час дистанційного навчання.

6. Під час проведення онлайн-навчання учні мають заходити уконференцію під власними прізвищами, вказавши клас, із увімкненими відеокамерами.

7. Учителі розміщують завдання на освітніх платформах, які обрані, зручні учасникам освітнього процесу, із зазначенням дати та часу подачі виконаного домашнього завдання (в залежності від виду роботи або наприкінці уроку, або не пізніше дня проведення наступного уроку).

8. При асинхронному навчанні завдання розміщується в день проведення уроку із зазначенням дати та часу здачі виконаного завдання.

9. У разі виникнення запитань до вчителя щодо виконання роботи, учні можуть звернутися за поясненням на відповідних освітніх платформах.

10. Вчителі відповідають на запитання в робочий час (08.00-16.00)

11. Роботи, які надіслані пізніше зазначеного часу, вважаються такими, що не виконані.

12. Якщо дитина з якихось причин пропустила уроки, необхідно обов’язково поставити до відома класного керівника або учителя-предметника.