/Files/images/2019-2020/1516096949_82qnoeli1gkkwa.jpg

Для успішної освітньої діяльності
в ліцеї створена матеріально-технічна база

Навчання в ліцеї проводиться в двох будівлях. Територія закладу і розташовані на ній приміщення (приміщення закладу, господарчі приміщення, спортивні майданчики) відповідають санітарним нормам. Площа земельної ділянки основної будівлі складає 2 га., а філії - 1,2 га. Територія ліцею огороджена.
Приміщення закладу освіти використовуються раціонально, відповідно до прямого призначення, розподілені за своїми функціями: навчальні, медичні, адміністративно-господарські.
Основна будівля, яка розташована за адресою проспект Героїв Сталінграда б. 171-Б, має чотири поверхи загальною площею 5522 кв.м. та побудована в 1971 році. В будівлі проведено заміну вікон на металопластикові.
Навчання проводиться в 32 учбових кабінетах. Всі кабінети обладнані відповідно до нормативних вимог. У приміщеннях у наявності меблі відповідно до кількості учнів. Також є кабінет директора, методичний кабінет, кабінет практичного психолога, конференц-зал, актовий зал на 120 посадочних місць (в наявності музична апаратура), бібліотека та спортивний зал.
Методичний кабінет укомплектовано необхідним наочно-дидактичним матеріалом для здійснення навчально-методичного забезпечення освітнього процесу в закладі загальної середньої освіти.
Бібліотека розміщується на другому поверсі. Бібліотечний фонд ліцею постійно оновлюється.
Спортивна зала знаходиться на першому поверсі. Поруч із нею розташовано кімнати для переодягання.
Ще на першому поверсі знаходиться харчоблок. Складається він з варочного залу, підсобних приміщень, кухні та обіднього залу на 90 посадочних місць. В залі розміщено раковини та електрорушники.
Медичний кабінет розташовано на другому поверсі. Медичний кабінет відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, укомплектований відповідно до нормативних вимог.
Підвал основної будівлі знаходиться в задовільному стані. В ньому розміщено тепловий пункт, електрощитова, тир та бомбосховище на 105 чоловік.
На кожному поверсі знаходяться санвузли та підсобні приміщення.
Філія ліцею має два поверхи та загальну площу 1852 кв.м. Навчання проводиться в 19 кабінетах, обладнаних для початкової школи. Також в будівлі розміщено методичний кабінет з наочно-дидактичними матеріалами, кабінет практичного психолога, спортивна та актові зали.
В філії є окремий медичний кабінет, обладнаний всім необхідним.
Харчоблок філії розташовано на першому поверсі і має кухонну залу, підсобні приміщення та два обідні зали на 120 посадочних місць.
Туалетні кімнати в будівлі філії знаходяться на обох поверхах.
На території ліцею розміщена спортивна зона, яка складається з футбольного поля, волейбольного та баскетбольного майданчиків, вуличних тренажерів для занять учнів початкової школи, полос перешкод, які були перероблені та встановлені в 2018 році.
Заклад загальної середньої освіти два комп’ютерних класа, які підключено до мережі Інтернет. Всі адміністративні робочі місця також забезпечено оргтехнікою з підключенням до мережі Інтернет.
Заклад має особистий сайт, користується електронною поштою; ведеться інвентарна книга обліку комп’ютерної техніки, оргтехніки у закладі освіти.
У своїй діяльності щодо забезпечення інформатизації співробітники закладу освіти керуються нормативно-правовими документами, які визначають національну політику щодо інформатизації, загальну політику щодо інформатизації освіти, нормативно-розпорядчими документами органів управління освітою. В закладі освіти систематизована нормативно-правова база щодо інформатизації освіти, наявні відповідні установчі документи.

Підготовка до нового навчального року