Літературно - музична композиція «З Україною в серці»

У рамках тижня військово-патріотичного виховання, сьогодні у актовій залі гімназії відбулось свято: літературно - музична композиція «З Україною в серці». Мета заходу: формування в учнів ціннісного ставлення до культури, національних традицій, символів, звичаїв свого народу; усвідомлення ролі і місця Збройних Сил України, значення військової служби та військового обов’язку.

Зі святом, учнів привітала директор Харківської гімназії № 82 Коломійцева Алла Федорівна, почесний гість гімназії - народний депутат України Хомутиннік Віталій Юрійович.

На святі також були присутні почесні гості:

голова адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради, депутат Харківської міської ради - Іллєнко Вячеслав Михайлович;

заступник голови адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради - Лещенко Світлана Миколаївна;

заступник начальника Управління освіти адміністрації Комiнтернiвського району Харківської міської ради - Чернігівська Ніла Вячеславівна;

методист МЦ Управління освіти адміністрації Комiнтернiвського району Харківської міської ради - Савєнкова Інна Сергіївна.

Благословенна у віках земля

З хлібами щедрими під небом синім.

Велично й вперто зійшла зоря нової неньки-України.

Правічна і нескорена земля

Хлібами сходить у прийдешню днину.

Допоки світить праведна зоря.

Шануймо і плекаймо Україну!