Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Протягом лютого 2018 року відбулись фінальні етапи конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України.

Конкурс є щорічним інтелектуальним змаганням, завданнями якого є виявлення та підтримка інтелектуально й творчо обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, активної громадянської позиції, виховання наполегливості, уміння формувати та відстоювати власну думку.

За результатами конкурсу цього року переможцями стали 3 учні гімназії:

Тесленко Марія, 10-А клас, наукове відділення філософії та суспільствознавства (секція соціології) - III місце. Наукова робота за темою: "Тайм- менеджмент як засіб самоорганізації учнів". (Науковий керівник Таукішева М.Б.).

Захарова Анна, 10-А клас, наукове відділення хімії та біології, (секція медицина) - III місце. Наукова робота за темою: "Удосконалення діагностики вроджених вад серця дітей у м. Харкові" (Наукові керівники Бруй О.П., Сіренко Т.В.)

Кіслов Дмитро, 10-Б клас, наукове відділення історії, (секція всесвітньої історії) - III місце. Наукова робота за темою: "Еволюція японського середньовічного меча протягом III- XIV ст." (Науковий керівник Таукішева М.Б.)

Вітаємо!!!