Прощавай, табір! До наступного літа!

13 червня 2019 року відбулося урочисте закриття табірної зміни у пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням "ОЛІМП".

Цікаво і змістовно пройли дні відпочинку наших школярів. Учні відвідували басейн, музеї і парки нашого прекрасного міста, здійснювали цікаві екскурсії по рідному краю. Щодня для дітей було проведено загартовуючі вправи, спортивні конкурси, змагання. Значна увага у роботі з дітьми була приділена спортивно-оздоровчій роботі, формуванню навиків здорового способу життя та безпечної поведінки. Педагогічні працівники табору відпочинку підготували для дітей надзвичайно цікаву палітру розваг.

Швидко і весело пролетіла табірна зміна!!! Головною нагородою для всіх став гарний настрій та позитивні емоції від спілкування з друзями!!!

До зустрічі в наступному році!!!

Детальніше про роботу табору ви можете дізнатися в Фотогалереї табору відпочинку з денним перебуванням «Олімп» та на сторінці Підсумки роботи табору відпочинку з денним перебуванням «Олімп»