Міський конкурс знавців української мови «Філолог-ерудит»

Сьогодні, 9 листопада 2021 року, з нагоди відзначення Дня української писемності та мови в нашій гімназії проводився міський конкурс знавців української мови «Філолог-ерудит» серед учнів 4-7-х класів закладів загальної середньої освіти Харкова. У конкурсі взяли участь 456 учнів.

Завдання були розміщені 9 листопада на сайті Департаменту освіти, який організував конкурс. Діти мали виконати завдання універсального характеру, що охоплювали всі розділи мовознавства та були складені так, аби забезпечити рівні можливості їх виконання. Юні філологи продемонстрували вміння розв’язувати лінгвістичні задачі, конструювати мовні одиниці, редагувати тексти та виконувати творчі роботи.

Також 9 листопада школярі та вчителі долучилися до написання XXІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Галерея "09.11.2021 Міський конкурс знавців української мови «Філолог-ерудит»"