Відбулося перше заняття групи психологічної підтримки батьків

Зіткнутися з війною – дуже непросте переживання для дітей та підлітків. Складно й батькам та опікунам, адже вони мають нести відповідальність не лише за себе, а й за своїх дітей. За ініціативи Департаменту освіти Харківської міської ради командою психологів Харківського інклюзивно-ресурсного центру сплановано цикл онлайн занять для батьків з метою супроводу на шляху пошуку ресурсів, опанування технік саморегуляції та стабілізації емоційного стану для підвищення власної життєстійкості та допомоги дітям, які знаходяться поряд. У межах проєкту працюють професійні психологи - Водоп'янова Юлія Олексіївна та Успенська Віра Володимирівна, практичні психологи ІРЦ.

11 листопада 2022 відбулося перше заняття групи психологічної підтримки для батьків закладів освіти міста. Під час зустрічі присутні змогли поділитися переживаннями про події, відчути підтримку інших учасників групи та фахівців, а також знайти способи, як підтримувати себе та близьких у складні часи, побути в спільноті людей, які розуміють і підтримують одне одного.