На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 19.08.2016 № 1006 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056 (із змінами), Правил проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області, затверджених наказом Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 25.04.2012 № 241, зареєстрованих у Головному управлінні юстиції у Харківській області 14.06.2012 за № 42/1405, з метою створення належних умов для виявлення й підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів, організованого проведення І, ІІ етапів і підготовки до ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 19.08.2016 № 1006 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 08.09.2017 № 260 «Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області у 2017/2018 навчальному році»

Графік проведення
І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році

№ з/п Дата Предмет
1. 02.10.2017 Математика
2. 03.10.2017 Географія
3. 04.10.2017 Російська мова та література
4. 05.10.2017 Хімія
5. 06.10.2017 Історія
6. 09.10.2017 Біологія
7. 10.10.2017 Українська мова та література
8. 11.10.2017 Фізика
9. 12.10.2017 Іноземні мови: англійська, німецька, французька, іспанська, мова іврит
10. 13.10.2017 Економіка
11. 17.10.2017 Правознавство
12. 18.10.2017 Інформатика
13. 19.10.2017 Астрономія
14. 20.10.2017 Екологія
15. 23.10.2017 Трудове навчання
16. 24.10.2017 Інформаційні технології


Графік проведення
ІІ (районного) етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів
у 2017/2018 навчальному році

№ з/п Предмет Дата Місце проведення Відповідальний член оргкомітету
1. Трудове навчання 04.11.2017 ХЗОШ № 90 Корсун О.І.
2. Російська мова та література 05.11.2017 ХЗОШ № 91 Савєнкова І.С.
3. Історія 11.11.2017 ХЗОШ № 68 В′юнник Я.А.
4. Математика 12.11.2017 ХГ № 46 Тесленко О.В.
5. Фізика 18.11.2017 ХСШ № 114 Тесленко О.В.
6. Екологія 19.11.2017 ХЗОШ № 44 Черних С.Ю.
7. Іноземні мови: англійська, німецька, французька, іспанська, мова іврит 25.11.2017 ХСШ № 77 Савєнкова І.С.
8. Географія 26.11.2017 ХЗОШ № 94 В′юнник Я.А.
9. Хімія 02.12.2017 ХТЛ № 173 Самотой І.В.
10. Українська мова та література 03.12.2017 ХЗОШ № 78 Савєнкова І.С.
11. Економіка 09.12.2017 ХЗОШ № 20 В′юнник Я.А.
12. Інформатика 10.12.2017 ХЗОШ № 151 Самотой І.В.
13. Біологія 16.12.2017 ХГ № 83 В′юнник Я.А.
14. Астрономія 17.12.2017 ХЗОШ № 95 Тесленко О.В.
15. Правознавство 23.12.2017 ХЗОШ № 60 В′юнник Я.А.
16. Інформаційні технології 24.12.2017 ХЗОШ № 102 Самотой І.В.
Кiлькiсть переглядiв: 86