До уваги батьків майбутніх першокласників!

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Дні та години прийму документів

Вівторок – 15.00-17.00

П’ятниця - – 15.00-17.00

Прийом документів буде відбуватися у приміщенні основної будівлі на 1 поверсі.
Зарахування дитини до школи відбудеться лише за умови надання повного пакету документів з необхідними оригіналами.

ДОКУМЕНТИ

1. Заяви подають тільки батьки, чи особи, які їх замінюють із наданням свого паспорту.

2. Повідомити про право на першочергове зарахування.

3. Пред’явити оригінали свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує місце проживання дитини та їх копії.

4. Надати оригінал медичної довідки встановленого зразка за формою первинної облікової документації № 086-1/о; та копію карти щеплень.

5. Заповнити заяву.

6. Підписати згоду на обробку персональних даних дитини для використання в електронних базах.

7. Нагадуємо про відповідальність батьків за надання ДОСТОВІРНОЇ інформації.

ПРАВО НА ПЕРШОЧЕРГОВЕ ЗАРАХУВАННЯ МАЮТЬ ТАКІ ДІТИ (наказ МОНУ від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування, переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»):

1) які проживають на території обслуговування закладу, на підтвердження якого батько разом із заявою подає копію одного з документів , що підтверджує місце проживання; (перелік вулиць території обслуговування та роз’яснення щодо таких документів розташовано на веб-сайті школи);

2) є рідними братами/сестрами дітей, які здобувають освіту у ХГ № 82;

3) є дітьми працівників ХГ № 82.

ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ:

1. До 1 червня включно наказом по гімназії зараховуються усі діти, які мають право на першочергове зарахування.

2. 1 червня буде видано наказ про зарахування дітей до 1 класу.

3. Упродовж 1-15 червня заяви про зарахування не приймаються.

4. До 15 червня включно зараховуються інші діти на вільні місця за результатами жеребкуваннята за умови подання оригіналів документів. Процедура та терміни жеребкування будуть оприлюднені на веб-сайті школи.