/Files/images/biblioteka/изображение_2021-10-04_105735.png

Буккросинг з’явився в 2001 році. Новий цікавий рух було створено американським IT-фахівцем Роном Хорнбекером. Його ідея полягала в тому, що людина, прочитавши книгу, залишила її в громадському місці (парк, кафе, поїзд, станція метро тощо) для того, щоб хтось інший зміг цю книгу знайти та прочитати. Кожен, хто приєднався до буккросингу, у свою чергу, повинен залишити власну книгу, можливо, вона потрапить до того, кому найбільше потрібна. Обмінятися улюбленими літературними творами можна, скориставшись «чарівною поличкою» на 1-му поверсі школи. Давайте разом робити світ бібліотекою!

Бібліотечно-інформаційний медіацентр ХЛ №82 дав старт всесвітньому руху любителів книги серед учнів, вчителів, батьків.

/Files/images/biblioteka/12.gif