УКРАЇНСЬКА МОВА Й ЛІТЕРАТУРА

Великий комплексний словник
української мови. 160000 слів
.
[Електронний ресурс]/Дорошенко Т.С.–Х.: Торсінг плюс, 2009.- 1 електрон. опт. диск (СD-POM)

/Files/images/246-1.JPG

Маючи цей словник, Ви маєте 10 словників одразу, і Вам вже не потрібно купувати щось додаткове. Усе потрібне у Вас завжди є під рукою в одному електронному виданні.

Вперше в історії української лексикографії словник охоплює таку кількість матеріалу, яка подана у словникових статтях, до опорних слів дібраний матеріал з низки розділів української мовознавчої науки – граматики, етимології, фонетики, морфеміки та словотвору, лексики та фразеології. Крім того, кожна словникова стаття містить переклад слова російською мовою. Така добірка матеріалу дозволила комплексно охопити слово як одиницю мови, повно розкрити мовне багатство української мови.

Словники України – інтегрована
лексикографічна система

[Електронний ресурс]/Національна академія наук України. Український мовно-інформаційний фонд.- К., 2001.- 1 електрон. опт. диск (СD-POM)

/Files/images/247-1.JPG

Випуск здійснено відповідно до Указу Президента України «Про розвиток національної словникової бази» на честь 10 річниці незалежності України.

Словник охоплює таку кількість матеріалу: фразеологія, синонімія, антонімія, парадигма, транскрипція.

/Files/photogallery/8247/Словники.jpg
Словники України.
Інтегрована лексикографічна система. Парадигма. Транскрипція. Фразеологія. Синонімія. Антонімія. -
НАН України. Український мовно-інформаційний фонд
2001

Електронне видання "Словники України" призначене для надання користувачам лексикографічної інформації про слова української мови.

Великі Українці. (Письменники ХІХ-ХХ ст.):
10-11 кл. [Електронний ресурс] . – 1 електрон. опт. диск (СD-POM)

/Files/images/248-1.JPG

Уперше створено електронний посібник, у якому стисло подано необхідні відомості про життя і творчість видатних письменників ХІХ-ХХ ст., яких вивчають у 10-11 кл.

Матеріал складається з розділів, кожен із них побудований за тематичним принципом (короткий літопис життя і творчості окремої особи). Особливе місце посідають розділи «Погляди і переконання», «Художній світ», «Критика», «Фонотека», багато фотографій і ілюстрацій.

Подано відомості з теорії літератури, а також закриті та відкриті тести за 12-бальною системою з урахуванням реальних навчальних можливостей учнів.

Посібник розрахований на учнів ЗОШ, гімназій, ліцеїв, на вчителів-словесників, студентів-філологів.

Поети – Харкову
[Електронний ресурс]/ За підтримки Харківського міського голови М.Добкіна, Харківського міського управління освіти. -1 электрон. опт. диск (СD-POM)

/Files/images/249-1.JPG

Компакт-диск відтворює поетичну творчість про Харків:

українського філософа і письменника Г.С.Сковороди;

поетів «Серебряного века»;

образ Харкова у світовій літературі;

поетів – харків’ян;

поезію Великої Вітчизняної війни.