Нові надходження для 1-8 класів

Джеремі Стронг– чільний представник сучасної англійської дитячої літератури.

/Files/images/biblioteka/ракета 4 лапы.jpg

Свен Нордквіст(швед.Sven Nordqvist)— шведський письменник і ілюстратор дитячих книг, всесвітньо відомий як автор серії книг проПетсона і Фіндуса, в якій описані пригоди старого дідуня Петсона і його кота Фіндуса.

/Files/images/biblioteka/свен нордквист книги.jpg

Маргіт Ауер – відома німецька письменниця, авторка світового бестселеру «Школа чарівних тварин». За фахом Маргіт журналіст, протягом багатьох років працювала редакторкою у різних німецьких виданнях. У дитинстві особливою пристрастю Маргіт були книги, над якими вона частенько засиджувалася допізна. А щоб батьки не помітили світло у її кімнаті уночі, маленька Маргіт заклеювала скляні двері своєї кімнати постерами. Та це не дуже допомагало і «затятій читачці» все ж діставалось на горіхи. Коли у житті Маргіт Ауер з’явилися власні діти, вона знову повернулася у світ дитячої книги. І ось одного разу Маргіт вирішила спробувати писати: спочатку ночами, поки діти ще спали; потім вдень, коли вони були у школі. У доробку Маргіт Ауер на сьогодні декілька книжкових серій, та саме завдяки «Школі чарівних тварин» письменництво стало її основною професією.

/Files/images/biblioteka/школа чарівних тварин.jpg

Тоска Ментен. "Мій братик Мумія і золотий скарабей", "Мій братик Мумія і гробниця Ахнетута", " Мій братик Мумія та сфінкс Шакаби".

/Files/images/biblioteka/мумия.jpg

Безпека для зайчаток, дівчаток і хлопченят

Як навчити дитину правилам безпеки вдома й на вулиці? Як допомогти засвоїити їх без нотацій? Чи можливо розповісти маленькому непосидькові про небезпеку, не налякавши, а навчивши їй запобігати? Усі ці непрості завдання допоможе вирішити книга. Адже її герої - непосидючі зайченята - так схожі нанаших малюків!

/Files/images/biblioteka/Безпека.jpg

Всеволод Нестайко. Казкові пригоди Грайлика. Всі частини.

Де только не побував Грайлик, поки дістався Тредев' ятого Царства: і в Країні Солодощів, і в Країні Ледарів, і Колючок. Для чого? Грайлик мусить виконати доручення загадкового дідуся Татая... Прочитаєте книжку-і про все дізнаєтесь, навіть про те, хто така Зага Маго...

/Files/images/biblioteka/Грайлик.jpg

Жульєт Парашині-Дені та Олівера Дюпена. Банда піратів. Всі частини.

/Files/images/biblioteka/Пирати.jpg

Валько - Вальтер Кесслер. Казки чарівного лісу. Казкові повісті про Маленького Зайчика і Бузинового Ведмедя. Всі частини.

/Files/images/biblioteka/Валько.jpg /Files/images/biblioteka/валько див..jpg

У цю збірку оповідань увійшли кращі з історій про Старого Ведмедика та його друзів - мешканців гральної кімнати.

Андрі́й Анато́лійович Кокотю́ха(17листопада1970,Ніжин)— сучасний український письменник-белетрист.

/Files/images/biblioteka/кокотюха.jpg

/Files/images/biblioteka/1.jpg

ПАУЛЬ МААР.

Суботик - миле й кумедне створіння у водолазному костюмі і з хоботцем замість носика - давно полюбився усім нам. Уперше перекладено українською.

/Files/images/biblioteka/12.jpg

ШТЕФАНІ ДАЛЄ

ЯГІДНА ФЕЯ СУНИЧКА. ЯГІДНЕ ЧАКЛУНСТВО.ФРІДА-МАЛЕНЬКА ЛІСОВА ЧАКЛУНКА.

/Files/images/biblioteka/13.jpg

ТАТУСЯ БО. РИДЬЯРД КІПЛІНГ. ЖАК ТОМАС БІЛСТЕЙН

До книжок ввійшли захоплюючі історії, оповідання, казки, головні герої якіх стануть справжніми друзями для маленьких читачів.

/Files/images/biblioteka/14.jpg

КЕЙТ ДІ КАМІЛЛО.

Відома українським читачам історіями про зворушливого порцелянового кролика Едварда, відважного мишеня Десперо і веселого песика Вінн-Діксі. Письменниця нагороджена золотою медаллю Всеамериканського товариства "Вибір батьків" і "Медаллю Ньюбері" за вагомий внесок у дитячу літературу.

/Files/images/biblioteka/6.jpg /Files/images/biblioteka/2.jpg

/Files/images/biblioteka/9.jpg

Е.УСПЕНСЬКИЙ. В.ОСЄЄВА. В.НАСТАЙКО. В.БІАНКІ.

/Files/images/biblioteka/15.jpg

Р.СТІВЕНСОН. М.ТВЕН Р.САБАТІНІ

Ці книги - про шалені пригоди, про веселих товаришів, їхні витівки, про те, як людей можуть розділяти безглузді стереотипи, і як здатна об'єднувати справжня дружба.

/Files/images/biblioteka/8.jpg

ДЖ.К.РОЛІНГ.

ГАРРІ ПОТТЕР І В'ЯЗЕНЬ АЗКАБАНУ. ГАРРІ ПОТТЕР І КЕЛИХ ВОГНЮ. ГАРРІ ПОТТЕР І НАПІВКРОВНИЙ ПРИНЦ.

НАЙПОПУЛЯРНІШІ В СВІТІ ДИТЯЧІ КНИГИ

/Files/images/biblioteka/5.jpg