/Files/images/biblioteka/книга 23.jpg

Арчібальд Джозеф Кронін

" Замок Броуді", "Юні роки. Шлях Шеннона", "Зірки дивляться у низ ", "Пам'ятник крестоносцу", "Ключі від царства".

Арчиба́льд Джо́зеф Кро́нін шотландський письменник, знаний головним чином за романи із назвами «Цитадель» і «Ключі від Царства Небесного» , які згодом екранізувалися та номінувались на «Оскара».

Багато із книг Кроніна—бестселери, які перекладалися на різні мови світу. Його твори визначалися як майстерністю, так і спроможністю гострого спостереження та графічного опису. Деякі з романів і нарисів відзеркалюють його власну медичну кар'єру, з вагомими для нього драматичним реалізмом, романтикою, та суспільною критикою. Ледь не в кожному його творі є персонажі лікарі— «Сільський лікар», «Зірки дивляться вниз», «Шлях Шеннона».

Фредерік Бакман

Фредрік Бакман(швед.Fredrik Backman; нар.2 червня1981,Гельсінгборг)—шведський письменник, блогер, колумніст. Його книги перекладані і видаються 25 мовами світу.

Уве— це скнара, він із тих, хто дивиться на людей, яких не любить, як на грабіжників, спійманих біля вікна його спальні. Уве - сварливий 59-річний чоловік, якого неощадно змусили піти на пенсію. Людина непохитних принципів, суворих звичок та вибухового характеру. Люди називають його «гірким сусідом з пекла». Однак ця непривітна зовнішність ховає щирий смуток і нерозказані історії.

Одного листопадового ранку балакуча молода пара з двома малими доньками переїжджає у сусідній дім та випадково збиває поштову скриньку Уве. З цього починаються події, що змінюють життя одного примхливого старого та всієї місцевої громади, повертаючи їх до основ існування.

Фільм за романом«Чоловік на ім'я Уве» дістав схвальні відгуки кінокритиків, здобув кілька індустріальних нагород, увійшов до списку найбільш популярних кінофільмів Швеції всіх часів і отримав 2 номінації напремію «Оскар» 2017 року як «Кращий фільм іноземною мовою» і «Кращий грим ізачіски».

Роберт Джеймс Уоллер. "Мости округа Мєдісон"

Євген Водолазкін. "Лавр"

Дэн Браун. "Джерело ", "Втраченний символ", " Інферно"та інші

/Files/images/biblioteka/svitovi-bestseleri-vid-dena-brauna-superkomplekt-z-6-knig_046_300_300.png

Сучасний американський письменник, журналіст і музикант, більше відомий як автор кріптоісторичних романів. Його твори перекладені на багато мов, багато разів екранізувалися, а шум навколо деяких висловлених ним псевдоісторичних теорій не вщухає досі. Всі книги Дена Брауна є світовими бестселерами і користуються великою популярністю серед читачів. Письменник заявляє, що описані в його творах події засновані виключно на реальних історичних фактах, що і викликає хвилю дискусій серед істориків і релігієзнавців. Але читати книги Дена Брауна стоїть не стільки заради історичної достовірності, скільки заради захоплюючого детективного сюжету, складних інтриг і захоплюючих дій.

Читати твори Дена Брауна захопливо, цікаво, місцями передбачувано, місцями несподівано і шокуюче. Звичайно, не можна говорити ні про правдивість, ні про історичну точність. Та й не хочеться. Хочеться просто зануриться в пригоди Роберта, його здатності швидко розгадувати хитромудрі загадки. Тепер пригоди перемістилися до Вашингтона, місто про яке я практично нічого не знаю. Проте було відчуття, що я разом з усіма носилася по вулицях міста пішки, на метро і в машині ЦРУ. Було навіть відчуття, що літала на вертольоті. Ну а історія Пітера Соломона чіпала. Начебто стільки могутності, а воно принесло стільки проблем, горя і страждання.

Ю Несбе.

Серія описує Гаррі Голе, співробітника кримінальної поліції Осло, пізніше перейшов в Національну службу кримінальних розслідувань(Kripos). Гаррі Голе працює над розкриттям злочинів в норвезькій столиці, а також часом в інших країнах, від Австралії до Республіки Конго. Голє на важкий характер, розкриває справи і затримує небезпечних злочинців, таких, як серійні вбивці, грабіжники банків і члени російської мафії в Осло. Романи про Гаррі Голе є багатошаровими, гостросюжетними.

Стіг Ларссон. Мілленіум. Книги 1,2,3.

«Міленіум»—трилогія романів-бестселерів шведського письменника Стіґа Ларссона про детектива-журналіста Мікаеля Блумквіста та дівчину-хакера Лісбет Саландер.

Книги Діни Рубіної.

Про сучасну російську письменниці, яка живе в Ізраїлі, написано чимало, що говорить про підвищений інтерес до її робот. Купити книги Діни Рубіної прагнуть читачі різного віку, статусу і достатку, тому що її тонка, прониклива, трохи іронічна проза подобається різним людям. Кожен знаходить в ній близькі собі теми, жанри, образи, сюжети. Для всіх книг Діни Рубіної характерна образна, вітіювата, експресивна манера оповіді, по якої відразу впізнається рука майстра. Цей оригінальний авторський стиль подобається не всім, але і байдужим її книги не залишають нікого.

Інша особливість її робіт - талановиті, розумні, людяні персонажі, без надривного крику і утомливих мудрувань.

Ще одна характерна риса книг - інтерес до єврейської темі. Біль свого народу письменниця сприймає як особисту трагедію і не втомлюється про це писати.

ЛЕСЯ УКРАЇНКА. НЕЗАБУТНІ ШЕДЕВРИ. ПОЕЗІЯ. ДРАМАТУРГІЯ.

Увазі читачів пропонується збірка творів ЛЕСІ УКРАЇНКИ. До видання ввійшли вибрані поезії, знаменита драма-феєрія "Лісова пісня", а також драматична поема "Бояриня". Письменниця, закохана у природу рідного краю і стародавні легенди, писала у своїх творах про вічні цінності - Батьківщину, правду, кохання. ЇЇ творчість - великий скарб не тільки української, а й усієї світової культури.

/Files/images/biblioteka/4.jpg

СЕРІЯ "Українські класики"

ІВАН ФРАНКО.Перехресні стежки. Поезія. Поеми. Драми.

ЮРІЙ ЯНОВСЬКИЙ: Майстер корабля. Чотири шаблі.

/Files/images/biblioteka/3.jpg

Уолт Уітмен. "Листя трави"

/Files/images/biblioteka/Уитмен.jpg

Эрнест Теодор Гофман. "Крошка Цахес. Сочинения."

/Files/images/biblioteka/Гофман.jpg

Айн Рєнд " Істочник" и "Атлант розправив плечі "

«Атлант розправив плечі» — це антиутопія, що розповідає про суспільство у період масштабної кризи, про важливість особистої свободи та свободи бізнесу, і про те, що стається, коли Атланти — творці, що тримають на плечах увесь наш звичний світ, втомлюються та програють політиці утисків та згубного режиму. Головні герої стають до боротьби із державною машиною, сподіваючись повернути добробут та вільне життя, але чи вдасться їм перемогти та не втратити у боротьбі усе, що мають, та навіть більше?

«Атлант розправив плечі» — це найвідоміший твір Айн Ренд. Вона працювала над ним дванадцять років. Зараз це безумовний маст-рід, який не лише потрапив у список бестселерів The New York Times за кілька днів після публікації, а й потрапив на перше місце рейтингу «100 найкращих книг 20 століття».Кiлькiсть переглядiв: 1156