МИ ЗА БЕЗПЕЧНИЙ РУХ

/Files/images/biblioteka/дорожній рух.jpg /Files/images/biblioteka/пешеход.jpeg

Пра́вила доро́жнього ру́ху(скорочено: ПДР)— перелік правил, що регулюють обов'язки водіїв транспортних засобів та пішоходів, а також технічні вимоги, визначені до транспортних засобів для забезпечення безпеки дорожнього руху.

Відповідно до Закону України «Про дорожній рух» правила дорожнього руху установлюють єдиний порядок дорожнього руху на всій території України. Інші нормативні акти, що стосуються особливостей дорожнього руху (перевезення спеціальних вантажів, експлуатація транспортних засобів окремих видів, рух на закритій території тощо), повинні ґрунтуватися на вимогах цих правил.

Безпе́ка доро́жнього ру́ху— це комплекс та система правил, заходів і засобів, що забезпечують умови безпечного дорожнього руху, які спрямовані на захист і збереження життя і здоров'я активним та пасивним учасникам дорожнього руху, а також захист і збереження довкілля та майна./Files/images/biblioteka/дорож.рух.jpg


/Files/images/biblioteka/дорож.рух4.jpg


/Files/images/biblioteka/дорорж.рух2.jpg/Files/images/biblioteka/правила1.jpg /Files/images/biblioteka/правила2.jpg/Files/images/biblioteka/Безпека для зайченят.jpg

"Не засовуй пальці в розетку! Не висовувайся у відкрите вікно! " Можно багато разів говорити одне й те саме, а можно один раз прочитати книгу "Безпека для зайченят, дівчаток і хлопченят".

Як навчити дитину правилам безпеки у будинку та на вулиці? Як допомогти засвоїти правила без нудних моралей? Чи можливо розповісти маленькому непосиді про небезпеку, не налякавши його, а навчивши цю небезпеку запобігати? Всі ці непрості завдання допоможе вирішити книга. Адже її герої - непосидючі зайченята - так схожі на наших малюків!

Слухаючи історії, виконуючи завдання, ваш маленький шустрик:

- дізнається про те, що може бути небезпечним;

- засвоїть правила дорожнього руху;

- познайомиться з основами безпеки у будинку, на прогулянці, на відпочинку;

- навчиться грамотно поводитися в різних ситуаціях;

Ненав'язливе навчання - надійна страховка здоров'я і життя вашого улюбленого малюка!

Кiлькiсть переглядiв: 586