Практичний психолог гімназії

/Files/downloads/photo_2022-01-17_09-53-14.jpg

Троцько Оксана Вікторівна

Графік проведення онлайн консультацій:

Понеділок: 13.00 - 15.30

Четвер: 9.00 - 11.00

П'ятниця 11.00 - 13.30

ПИТАННЯ ДО ПСИХОЛОГА:

Email: robota.T2021@gmail.com

Психологічна консультація:

• вікові особливості розвитку дитини
  • прояви дитячої агресії
  • шкільна неуспішність
  • погіршення уваги, запам'ятовування
  • зниження мотивації до навчання
  • складнощі в спілкуванні
  • дитячі страхи
  • взаєморозуміння з дитиною
Методична тема психологічної служби району 2022/2023 н.р. : «Підвищення професійної компетентності працівників психологічної служби в умовах реформування освіти».
Методична тема Харківської гімназії №82 на 2022/2023 н.р.: «Оптимізація шляхів підвищення якості освіти в умовах запровадження Концепції Нової української школи з метою формування потреби подальшої самореалізації та самовдосконалення учнів».
Методична тема практичного психолога 2022/2023 н.р.: «Виявлення і забезпечення оптимальних соціально-психологічних умов для розвитку особистості».
Згідно «Положення про психологічну службу в системі освіти України» психологічна служба в системі освіти є складовою частиною державної системи охорони здоров’я громадян України і діє з метою створення умов для розвитку особистості.
У 2022/2023 н.р. напрямки роботи:
1. Створення сприятливих умов для формування психічно - зрілої особистості;
2. Консультативно-методична допомога всім учасникам навчально-виховного процесу з питань виховання дітей;
3. Психологічна просвіта педагогічного колективу, учнів, батьків.
4. Психологічна профілактика: попередження відхилень в становленні особистості,труднощі у між особистісних стосунках, профілактика булінгу та насильство в родині;
5. Діагностика (вивчення індивідуальних особливостей учнів, їх груп та колективів), виявлення дітей «групи ризику»;
6. Розвивальна робота (проведення тренінгових занять, спілкування та розвиткупізнавальних процесів);
Основними завданнями ПС є:
- Захист психічного здоров’я учнів.
- Створення умов для формування психічно-соціально зрілої особистості спрямованої на розвиток власних здібностей та саморозвиток.
- Профорієнтаційна робота;
- Розвиток пізнавальних процесів та мотивації до навчання;
- Консультування вчителів, учнів, батьків з проблемних питань;
- Дослідження особистісних перемінних, які впливають на ефективність освітницького процесу, надання корекційної та розвиваючої допомоги учнів;
- Профілактика булінгу, домашнього насильства, інтернет залежності, тютюнопаління, алкогольної та наркотичної залежності;
- Просвітницька діяльність, що до здорового способу життя.