Ради вітати Вас на сторінці
комунального закладу
"Харківський ліцей №82
Харківської міської ради"

Welcome to the page Municipal Institution "Kharkiv Lyceum № 82 Kharkiv City Council"!

/Files/images/IMG_0567.JPG

Головна мета ліцею:

формування здорової (фізично, духовно), компетентної, соціально-адаптивної, творчої особистості, яка має постійну потребу до самореалізації та самовдосконалення, стійкі навички поведінки, уміння вільно спілкуватись, адаптуватись в сучасному суспільстві.

Завдання:

розвиток природних позитивних нахилів здібностей і обдарованостей, творчого мислення, потреб і вміння самовдосконалюватися; виховання творчої соціально активної особистості, здатної до саморозвитку та самореалізації, адаптації до життя в умовах ринкової економіки; виховання морально і фізично здорового покоління; оновлення змісту освіти, розробка і апробація інноваційних педагогічних технологій, методів і форм навчання та виховання.


01.10.2020 педагогічний колектив ліцею нагороджено Почесною грамотою виконавчого комітету Харківської міської ради. За результатами ЗНО-2020 ліцей входить у 20 кращих шкіл міста.


/Files/images/Подяка ХМР 2020.jpg

05 червня 2018 року ліцей отримав Диплом Національної академії Педагогічних наук України за активну реалізацію наукових ідей в освітній практиці і ввійшов в збірку «Літопис сучасної науки й освіти України: «Наукові школи, авторські системи і концепції».

/Files/images/2017-2018/diplomi_17-18/img20180605_13223609.jpg

18 жовтня 2013 року ліцей став лауреатом загальнонаціонального проєкту "Флагман освіти і науки України". За вагомий внесок у розвиток освіти і науки ліцей нагороджений Грамотою та презентаційним виданням "Флагмани освіти і науки України - 2013" , а директор - Нагрудним знаком.

/Files/images/флагман освіти грамота.jpg

30 листопада 2015 року, в місті Києві відбувся Міжнародний форум «Науковці та освітяни України в ім'я утвердження миру, стабільності та розвитку суспільства». Колектив ліцею став учасником форуму, представив місто Харків, нагороджений Сертифікатом учасника та медаллю «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки».

/Files/images/img039.jpg

Національна академія педагогічних наук України та Інститут обдарованої дитини НАПН України у 2018 році проводили Всеукраїнський конкурс-рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми "Школа – джерело талантів". Харківський ліцей № 82 представив на конкурс систему роботи з обдарованими дітьми та посів ІІ місце!

/Files/images/20180703_160602.jpg