Відзначення Дня української писемності та мови в закладах загальної середньої освіти м. Харкова

У рамках Дня української писемності та мови в гімназії проведено міський конкурс знавців української мови «Філолог-ерудит» серед учнів 4-7-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова.

Метою інтелектуального змагання є виявлення лінгвістично обдарованих дітей, надання їм належної підтримки, розширення й поглиблення знань з української мови, виховання почуття національної гідності та патріотизму.

Учасниками конкурсу стало понад 200 учнів 4-7-х класів. Чотирикласники вперше брали участь у цьому змаганні, виконуючи завдання в гімназії. Учні 5-7-х класів долучилися до конкурсу в дистанційному режимі.