ВІТАЄМО ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ!

День захисників і захисниць України – державне свято, що відзначається 14 жовтня. Започатковано 14 жовтня 2014 року президентським указом з назвою "День захисника України". На сторожі територіальної цілісності держави і захисту України від зазіхань стоять і відважні воїни і безстрашні войовниці, які з честю виконують свій обов'язок перед Батьківщиною. 14 липня 2021 року Верховна Рада України перейменувала свято на День захисників і захисниць України.

З нагоди свята в гімназії пройшли такі заходи: змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів військово-патріотичного гуртка «Юний захисник Вітчизни» (10-11 кл.), урочиста лінійка та покладання квітів до меморіальної дошки майору Лобову С.М., випускнику гімназії, який геройськи загинув в АТО (загін миротворців, 11-і класи), виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва «Маленький оберіг для воїна» (7-8 кл.), виставка малюнків «З добром у серці» (5-6 кл.). Учні 7-11-х класів написали листи-вітання воїнам АТО.

Листи-вітання