Вітаємо переможців і учасників прєкту з фінансової грамотності

З 12 по 26 жовтня учні Харківщини, серед яких більше 20 учнів нашої гімназії, долучились до просвітницького проєкту, ініційованого ГО "Діловий клуб "Партнер" в рамках проведення Всесвітнього дня заощаджень в Україні.

Мета проєкту - навчити людей різного віку заощаджувати кошти, не витрачаючи зайвого, раціонально планувати свої трати, ефективно управляти особистими фінансами.

Вітаємо!
В напрямі малюнок за даною тематикою ІІІ місце посіла учениця 9-Б класу Маремора Єлізавета з роботою "Намалюй, як виглядає фінансова свобода".

/Files/images/2021-2022/ХГ №82_Маремора Єлізавета_9 клас_Намалюй_як виглядає фінансова свобода.jpg

І місце в напрямі відеоролик вибороли Чуракова Єва і Чекалкіна Софія, учениці 8-В класу, з роботою "Заощаджуй, зберігай, захищай комфортно".

Заощаджуй, зберігай, захищай комфортно