Челендж «Як зацікавити сучасних школярів навчанням: лайфхаки від харківських освітян, батьків, випускників та учнів»

Департамент освіти Харківської міської ради ініціює проведення челенджу «Як зацікавити сучасних школярів навчанням: лайфхаки від харківських освітян, батьків, випускників та учнів».

Термін проведення челенджу ‒ з 01.11.2022 по 30.11.2022.

До участі у челенджі запрошуються всі охочі педагоги, школярі, вихованці позашкілля, батьки-випускники закладів загальної середньої та позашкільної освіти Харкова.

Обов'язкові умови:
1) відео має бути горизонтальним, відповідати тематиці конкурсу, бути розміщеним на сторінці Facebook із хештегом #мотивація_учнів_лайфхаки;
2) після розміщення відео на сторінці Facebook необхідно передати естафету колезі/однокласнику/закладу, позначивши сторінку/ім'я в дописі;
3) у дописі, у якому розміщено відео, має бути також позначена спільнота Департаменту освіти Харківської міської ради.
Залежно від віку учасників челенджу, відео може бути розміщено на особистій сторінці, на сторінці батьків або на сторінці закладу освіти, у якому навчається дитина.
За традицією, кращі роботи публікуватимуться на сторінці Facebook спільноти Департаменту освіти Харківської міської ради.