/Files/images/biblioteka/Ласкаво просимо.jpg

Правила користування бібліотекою Харківського ліцею №82

/Files/images/biblioteka/20180425_104006.jpg

1. Загальні положення

1.1 Право вільного та безкоштовного користування бібліотекою мають учні, вчителі і всі працівники ліцею.
1.2 Список послуг користувачів: фонд навчальної, художньої, довідкової,науково-популярної літератури для учнів; фонд методичної, науково-педагогичної літератури для вчителів.Книги, газети, журнали, диски, електронні бази даних; картотеки, довідково-бібліографічний фонд, рекомендаційні списки літератури.
1.3 Бібліотека обслуговує користувачів на абонементі ( видача друкованих видань додому), в читальному залі.
1.4 Режим роботи бібліотеки разроблений з урахуванням диференційного підходу до користування бібліотекою.

/Files/images/biblioteka/лодка.png

Бібліотека працює: з 8-30 до 17-00. Перерва з 12-30 до 13-00

/Files/images/biblioteka/20180425_104030.jpg

2. Порядок користування бібліотекою

1. Запис користувачів проводиться на абонементі. Діти віком до 18 років записуються до бібліотеки за згодою батьків чи інших законних представників, вчителів, працівників ліцею записують в індивідуальному порядку, батьків - за паспортом. Реєстрація віртуальних користувачів, яким послуги надаються виключно через веб-сайт бібліотеки, здіснюється без використання персональних даних.

2. На кожного користувача заповнюється читацький формуляр згідно із встанвленим зразком, який дає право на користування бібліотекою.

3. Читачі повинні ознайомитися з правилами користування бібліотекою під час записі в бібліотеку і подтвердити забов'язання про їх виконання своїм підписом на читацькому формулярі.

4.Читацький формуляр є документом, що свідчить про факт видачі користувачам друкованих та інших джерел інформації та їх повернення до бібліотеки.

5. Обслуговування читачів проводиться за графіком, що встановлює бібліотека. Час обслуговуваннякористувачів у бібліотеці повинен становити не меньше 40 годин на тиждень та не збігатися повністю з часом роботи основної частини населення.

/Files/images/biblioteka/20161103_112339.jpg

3.Порядок користування абонементом

1.Бібліотека самостійно визначає документи, користування якими відповідно до законодавства здіснюється виключно в читальному залі, кількість документів, що одночасно можуть бути видані користувачеві, строки користування документами через абонемент.

2.Термін користування художньою літературою - 14 днів. періодичними виданнями - 3 дні.

3.Термін користування літературою продовжується, якщо немає підвищенного попиту на це видання.

4.Довідкові, цінні рідкісні видання додому не видаються.

/Files/images/biblioteka/20161103_101955.jpg