Правознавство, 9 – 11 клас.
Дистанційний курс. Клієнтська частина., версія 1.0[Електронний ресурс]/Розробл. на замовлення Інституту інноваційних технологій і МОН України. - К.: КПІ, 2006.- 1 електрон. опт. диск (СD-POM)

/Files/images/2019-2020/2273_html_m5cfff72.jpg

Дистанційний курс «Правознавство, 9-11 класи» призначений для використання у режимі дистанційного навчання через Інтернет або у режимі електронного підручника, якщо можливості підключення до Інтернету немає.

Використання ДК «Правознавство», в першу чергу, передбачається забезпечувати у шкільних комп’ютерних класах на базі поставлених навчальних комп’ютерних комплексів (НВК), до складу яких входять об’єднана у локальну мережу комп’ютерна техніка та відповідне програмне забезпечення. У цих класах мають відбуватися заняття учнів (через Інтернет або у локальному режимі). Іншим варіантом може бути самостійне навчання учнів на будь-якому комп’ютері поза межами школи, що технічно забезпечує умови функціонування ДК «Правознавство».

Використання нових дистанційних технологій навчання наразі може принципово допомогти у вирішенні проблеми вирівняння якості підготовки випускники шкіл до випускних іспиті та вступу у ВНЗ по всіх регіонах України. Саме цьому має сприяти реалізація запропонованого проект.

Декларація в малюнках.
[Електронний ресурс]/Харківська обласна державна адміністрація . Харківська обласна рада. Союз професійних державних службовців. – Х., 1 електрон. опт. диск (СD-POM)

/Files/images/233-1.JPG

Для створення цієї презентації була використана інформація офіційного веб-сайту Організації Об’єднаних Націй та офіційного веб-сайту Верховної Ради України.